Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach

  • 95 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Hotellet Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach Neapel är beläget 3 km från Cappella Sansevero och 300 meter från chiesa del sacro cuore. Detta hotell erbjuder gästerna värdeskåp.

Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach i Neapel erbjuder rum med matplats och balkong samt luftkonditionering. Rummen har personligt kassaskåp, tillsammans med TV med flera kanaler och plattskärms-TV med satellitkanaler. Dessutom finns te-/kaffebryggare. Badrummen erbjuder en separat toalett och en dusch, och är även utrustade med hårtorkar och badlakan.

Restaurangen 50 Kalo Di Ciro Salvo ligger i närheten av hotellet Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach och specialiserar sig på kampanianska kök.

Neapels centrum kan nås inom 25 minuters promenad. Castel dell'Ovo finns cirka 20 minuters promenad bort. Det här hotellet erbjuder närhet till Lungomare Caracciolo, som ligger mindre än 200 meter bort. Gästerna befinner sig mindre än 10 minuters promenad från tunnelbanestationen Mergellina tågstation och 3,1 km från Mostra d'Oltremare.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach Neapel
Il Salotto Della Regina
Mobilpris

Il Salotto Della Regina

8.7
Fantastiskt 784 recensioner
55 m från boendet
USD 54 USD 49
per natt
Apart Hotel Suite Italy Naples Chiaia Mergellina
Mobilpris

Apart Hotel Suite Italy Naples Chiaia Mergellina

8.3
Väldigt bra 442 recensioner
348 m från boendet
USD 62 USD 56
per natt
Hotel Mergellina
Mobilpris

Hotel Mergellina

8.0
Väldigt bra 405 recensioner
402 m från boendet
USD 112 USD 101
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    4,8 km

    Faciliteter

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack

    I köket

    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 22:00
    Utcheckning: från 06:00 till 10:00
    Vanliga frågor
    • 🌇
      Ligger hotellet Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach nära stadens centrum?
      Neapels centrum kan nås inom 25 minuters promenad från hotellet Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach.
    • 🚎
      Vilka hållplatser ligger i närheten av hotellet Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach?
      Den närmaste tunnelbanestationen är Mergellina tågstation, den ligger inom 10 minuters promenad från hotellet Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach och den närmaste busstationen är Caracciolo - Sartoria Dal Cuore placerad inom 5 minuters promenad bort.
    • Finns det en arbetsplats i rummen på hotellet?
      Vissa rum på hotellet har arbetsbord.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    4,8 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Pop Art Flat In Mergellina 5 Minutes To The Beach Neapel

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng